خلاصه‌ی فیلم

برای خرید اینترنتی بلیط فیلم «ترانه ای عاشقانه برایم بخوان» اینجا کلیک کنید

 

فیلم سینمایی «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» به تهیه کنندگی امیرشهاب رضویان و کارگردانی مهرداد غفارزاده، تولید مشترک ایران و ترکیه است و نویسندگی آن بر عهده گروه ایرانی و ترکیه‌ای بوده است.
بازیگران اصلی این فیلم پژمان بازغی، افسانه پاکرو، یوسف چیم و علی بوراک جیلان هستند. قصه «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» درباره یک جوان ترکیه‌ای است که به طور تصادفی از طریق فضای مجازی وارد عالم موسیقی می‌شود.

خلاصه داستان : امره جوان خوش‌صدا با دوست نزدیکش هاکان به عنوان پیک موتوری توزیع غذای یک رستوران در استانبول کار می‌کنند. امره رابطه‌ای صمیمی با مادرش دارد و هرازگاهی برای کودکان پرورشگاه بچه‌های بهشت کنسرت‌های تک نفره اجرا می‌کند و مورد علاقه بچه‌های بی‌سرپرست آنجاست، در همین روزها دختری ایرانی به نام دلارا همراه برادرش حامد به استانبول می‌آیند که به توصیه پدرشان شعبه‌ای از کارخانه‌ای را که صنعت خانوادگی‌شان است، در استانبول تاسیس کنند، از سوی دیگر هاکان با فیلمبرداری از امره و پخش فیلم در فضای مجازی باعث معروفیت او می‌شود. زنی به نام سارا که دلال فروش املاک است، می‌خواهد محل پرورشگاه بچه‌های بهشت را با ترفندهای مختلف به دلارا بفروشد و امره که حامی کودکان پرورشگاه است، با فروش پرورشگاه مخالفت می‌کند. حامد و دلارا درگیر ماجرایی ناخواسته می‌شوند و ….

مهرداد غفارزاده تا کنون دو فیلم سینمایی «گیرنده» و «دریا و ماهی پرنده» را کارگردانی کرده است اما او در سومین اثر خود به سراغ کاری مشترک بین دو کشور ایران و ترکیه است که در ترکیب بازیگران و عوامل پشت صحنه از هر دو کشور نفراتی حضور دارند

این فیلم که بیشتر اتفاقات آن در ترکیه رخ می دهد و بخش پایانی آن در تهران اتفاق می افتد.

دیگر عوامل فیلم:
سرمایه گذاران: آلپ تکین ، سارا احمدی ، سارا بلبلیان، مجری طرح: مصطفی گونش، نویسندگان فیلمنامه: مهرداد غفارزاده ، سرتاچ بایجان ، اکبر روح ، پلین کارامحمت اوغلو، مدیران فیلمبرداری: ژان پل سرسین ، مسعود امینی تیرانی (آسا)، مدیر گروه برنامه ریزی و کارگردانی: کیوان جمالی، تدوین گر: شاهین یارمحمدی، آهنگساز: مرات اوگین، صدابردار: انگین الیبال ، سید وحید رضویان، طراحی و ترکیب صدا: سید علیرضا علویان، طراح صحنه: یاشار اوزاک اوغلو ، امیر بنایی، طراح لباس: ایلکه کارگین، طراح گریم: الیف ساتی، مدیر جلوه های بصری: امید خوش نظر

محصول مشترک شرکت هوزام فیلمز (ترکیه) ، شرکت فیلمسازی و پژوهشهای سینمایی هیلاج (ایران)

 

سینماها و سانس‌ها

انتخاب سینما

  • سینما ۲۲ بهمن رشت

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *