خلاصه‌ی فیلم

معرفی فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر

«دِرب» به کارگردانی سید هادی محقق

? زمان اکران، قیمت و نحوه تهیه بلیت بزودی از رسانه رشت سینما اطلاع رسانی خواهد شد.

«دِرب» جدیدترین ساخته هادی محقق به تهیه‌کنندگی رضا محقق، نماینده‌ای از سینمای هنری در چهلمین جشنواره فیلم فجر محسوب می‌شود.

فیلم «دِرب» در استان کهگیلویه و بویراحمد و در روستا‌های اطراف شهر سوق فیلمبرداری شده است.

«دِرب» روایتگر مامور اداره برقی است که قرار است برق خانه‌ای تَک و دورافتاده را وصل کند. هادی محقق، محمد اقبالی و… از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند. فیلم «دِرب» در استان کهگیلویه‌ و بویراحمد و در روستاهای اطراف شهر سوق فیلمبرداری شده است.

«او خوب سنگ می‌زند»، «ممیرو» و «ایرو» از جمله ساخته‌های هادی محقق هستند که در دوره‌های پیشین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده‌اند. رضا محقق هم در کارنامه سینمایی خود تهیه‌کنندگی فیلم‌های متعددی از جمله «او خوب سنگ می‌زند»، «ممیرو»، «ایرو»، «نگاهی به آسمان»، «شهر خاموش» و… را دارد.

از جمله جوایزی که هادی و رضا محقق برای آثارشان دریافت کرده‌اند می‌توان به جایزه بهترین فیلم بخش بین‌الملل و بهترین دستاورد هنری از سی‌ودومین دوره جشنواره فیلم فجر برای فیلم «او خوب سنگ می‌زند»، جایزه فیپرشی و جریان‌های نو بیستمین جشنواره فیلم پوسان برای فیلم «ممیرو» و نامزدی بهترین فیلم نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم پکن برای «ایرو» اشاره کرد.

عوامل «دِرب» عبارتند از نویسنده و کارگردان: هادی محقق، تهیه‌کننده: سیدرضا محقق، مدیر فیلمبرداری: منصور عبدرضائی، مدیر صدابرداری و عکاس: امیرمهدی نوری، تدوین: فرشاد عباسی، صداگذاری: حسین قورچیان، طراح صحنه و لباس و مدیر تولید: عیسی خیبرمنش، اصلاح رنگ: سامان مجدوفایی، طراح پوستر: بابک یادگاریان و مدیر روابط‌عمومی: نغمه دانش‌آشتیانی با همراهی سپیده شریعت‌رضوی

Derb poster

تصویر و ویدئو

3 تصاویر

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *