1 امتیاز 5

خلاصه‌ی فیلم

معرفی فیلم های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر برای اکران در سینما ۲۲بهمن رشت

«شیشلیک» به کارگردانی محمدحسین مهدویان

? زمان اکران : پنجشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۸ در سینما ۲۲بهمن رشت

«شیشلیک» جدیدترین ساخته محمدحسین مهدویان یکی از متفاوت‌ترین ساخته های وی در مقام کارگردان ا

ست، اثری با حضور چهره‌های مطرح سینمای کشور که در آن بازیگرانی همچون رضا عطاران، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، مه‌ لقا باقری، وحید رهبانی، عباس جمشیدی و جمشید هاشم ‌پور در آن به ایفای نقش می پردازند. از قصه فیلم «شیشلیک» که امیرمهدی ژوله آن را نوشته است تا ترکیب جذاب گروه بازیگران، این فیلم را به یکی از مهم‌ترین و کنجکاوی برانگیزترین فیلم‌های جشنواره سی و نهم تبدیل کرده است.

خلاصه داستان :
یکی از اهالی شهرکی در حاشیه تهران، تحت تاثیر شرایط خاصی که از سوی رئیس کارخانه‌ای برایش رقم خورده است. طغیان کرده. در جستجوی رهایی خانواده‌اش برمی آید و…ادامه دارد….‌‌‌…

محمدحسین مهدویان کارگردان جوان و صاحب سبک سینمای کشور پیش تولید ششمین فیلم خود در مقام کارگردان را آغاز کرده است، فیلم سینمایی «شیشلیک» تازه‌ترین ساخته مهدویان در حال و هوایی کاملا متفاوت نسبت به سایر آثار وی ساخته خواهد شد. این فیلم از هشتم تیرماه ۹۹ فیلمبرداری خود را آغاز کرده بود.

فیلم سینمایی «شیشلیک» در ژانر کمدی ساخته شده است، اتفاقی که برای مهدویان به طور کامل چرخشی ۱۸۰ درجه از سینمای مرسوم خود محسوب می‌شود، وی که بیشتر به ساخت آثاری تاریخی سیاسی پرداخته حال به دنبال تغییر در ذائقه علاقمندان به خود است.

نکته مهم در ششمین ساخته محمدحسین مهدویان بدون شک حضور رضا عطاران به عنوان بازیگر است، اتفاقی که نشان می دهد مهدویان همچنان در انتخاب بازیگران خود به دنبال ماجراجویی است.

گروه بازیگران را رضا عطاران، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، مه‌لقا باقری، وحید رهبانی، عباس جمشیدی و جمشید هاشم‌پور تشکیل داده‌اند.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *