4 امتیاز 4.3

خلاصه‌ی فیلم

برای خرید اینترنتی بلیت فیلم «چپ راست» اینجا کلیک کنید

چپ، راست فیلمی به کارگردانی حامد محمدی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی محصول سال ۱۳۹۸ است.این فیلم در ۲۱ دی ۱۴۰۱ در سینماها اکران شد.

این فیلم که پیش تولید و تولید آن در دی و بهمن ۱۳۹۸ در سکوت کامل خبری پیش رفت، از جمله پروژه‌های سینمایی بود که در اولین ساعات اعلام شیوع ویروس کرونا از سمت ستاد ملی مقابله با کرونا، جهت حفظ سلامت و ایمنی هنرمندان و عوامل پروژه ، در حالی که فقط یک هفته تا پایان آن باقی مانده‌است تصمیم به توقف فیلمبرداری آن گرفته شد.

فیلم «چپ،راست» یک فیلم کمدی سیاسی است. در کمدی «چپ، راست» رامبد جوان، پیمان قاسم‌خانی و سروش صحت که هر سه سابقه ساخت آثار کمدی دارند، بازی کرده‌اند و در کنارشان به بازیگران دیگری همچون ویشکا آسایش، سارا بهرامی، ستاره اسکندری، مونا فرجاد و تینو صالحی هم می‌توان اشاره کرد.

ax vasat site چپ

پاییز سال قبل فیلم «چپ راست» به کارگردانی حامد محمدی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی در تدارک اکران در سینماها بود اما با وجود داشتن پروانه نمایش از دولت قبلی، مدیران سینمایی اجازه اکران به این فیلم ندادند تا اصلاحات جدیدتری انجام شود.

تا اینکه آبان ماه امسال منوچهر محمدی درباره آخرین وضعیت این فیلم به ایسنا گفت: چند روز قبل بررسی‌های دیگری انجام و قرار شد با اعمال چند اصلاحیه دیگر مشکل فیلم برای نمایش حل شود و به این ترتیب با انجام این اصلاحات مجوز فیلم صادر می‌شود.

ax vasat siteچپ2

سینماها و سانس‌ها

انتخاب سینما

  • سالن دو سینما سپیدرود رشت

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *